SYSTEMY

INFORMATYCZNE

aktualności oferta kontakt home
 

 

 

 

Nurkowanie - nasze hobby - zapraszam na stronę 

Łódzkiego Klubu Płetwonurków "DIODON"

-----> HOBBY

 

    "Większość z osób związanych ze spółką UNIVA zaczynała swoją fascynację światem komputerów w pionierskich czasach maszyn RIAD i ODRA. Dzisiaj, gdy światem żądzą produkty Microsoft-u, a młodzi informatycy nie potrafią już działać bez myszki, z rozrzewnieniem ale i rozbawieniem wspominamy czasy, kiedy dane wprowadzane były binarnie za pomocą dziurkarki taśm lub kart perforowanych. W roku 1988 pisząc swoją pracę magisterską dostąpiłem zaszczytu mogąc korzystać z pierwszego w Instytucie komputera PC-XT zakupionego za astronomiczną wówczas równowartość "malucha". Faktem pozostaje, że mogłem korzystać z niego przez 2 godziny w tygodniu i to po wcześniejszym "zaklepaniu" terminu.

   Obecnie oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, projektowanie, modernizacje, serwis, szkolenia. Dostarczamy sprzęt produkowany tylko z podzespołów znanych, a co ważniejsze, sprawdzonych firm. Instalujemy okablowania sieci komputerowych. Dostarczamy i instalujemy oprogramowanie. Na wszystko udzielamy gwarancji oraz świadczymy serwis pogwarancyjny.

    Współpracuje z nami wielu specjalistów m. in. z Politechniki Łódzkiej. Opracowujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla najróżniejszych odbiorców, współpracujemy z jednostkami budżetowymi, szkołami każdego szczebla, firmami handlowym, przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Nasze komputery i systemy działają w takich firmach i instytucjach, jak: Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki, Regionalna Pracownia Urbanistyczna, Pix-Film Sp. z o.o., EXBUD S.A., Radio "Classic-FM" Sp. z o.o., Tecomat Sp. z o.o., "Deante" s.c, Domy Pomocy Społecznej i wielu innych.

    Jeżeli poszukujecie Państwo osób, które łagodnie wprowadzą Państwa przedsiębiorstwo w erę komputeryzacji zachęcam do skorzystania z naszej oferty. Nasi specjaliści mogą wszystkim zaoferować wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata wraz z rozwojem rynku komputerowego w Polsce i na świecie." 

                                                                         Paweł Kidula  

napisz  ---->    pawel.kidula@univa.pl     

   

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania lub komentarze do tej strony piszcie na adres: biuro@univa.pl .
Copyright © 2000 UNIVA - Systemy Informatyczne

PL 92-547 Łódź, ul. Beli Bartoka 24/93   tel. (+48 42) 649 24 30, fax (+48 42) 649 19 10, mobil +48 601 286844